5 стратегій «людей успіху»

Успіх - це не випадковість і не збіг. Людей, яким вдається досягти своїх цілей, відрізняє від інших особливий спосіб мислення.

Експерти в сфері особистісного розвитку виділяють п'ять головних стратегій, завдяки яким ви зможете успішно реалізувати задумане.


1. Визначтеся, чого ви хочете найбільше і чому

Успішні люди зосереджуються на діяльності, яка має для них сенс. Це ключовий принцип. Якщо ви хочете добитися успіху, вам потрібно знати, що для вас найбільш важливо. Ви також повинні для себе зрозуміти, чому ви цього хочете. Це дасть справжню внутрішню мотивацію і силу, щоб протистояти викликам, коли виникають перешкоди і сумніви.

Намалюйте коло, розділіть його на 8 частин і опишіть: сім'я і друзі, здоров'я і фізична форма, робота, гроші, любовні відносини, особистий розвиток (тобто те, що у вас є), розваги та відпочинок. Визначте, наскільки ви відчуваєте себе реалізованим в кожній з цих сфер, використовуючи шкалу від 1 до 10. Відмітьте найбільш важливу для вас, відповідаючи на питання: Яка сфера подобається вам зараз? Якщо останнім часом вас турбувало щось, до якої сфери це можна віднести? Визначте п'ять ключових потреб, які ви вважаєте важливими в обраному секторі життя, і оціните їх від найважливіших до менш важливих; що є вашим пріоритетом? Подумайте, як зміниться життя, якщо ви це зробите.


2. «Запрограмуйте» свій розум на успіх

Брендон Берхард, який найкраще продається американський автор і тренер з саморозвитку стверджує: «Коли люди, які не досягли успіху, але хочуть щось змінити або відкрити справжні бажання, вони зазвичай говорять:« Я не знаю, як це зробити »,« Мені не вистачає грошей, часу, допомоги »,« Я не хороший оратор, менеджер, бізнесмен, письменник ... і т. д. ». Вони зупиняються і, на жаль, не досягають своїх цілей. Успішні люди підходять до цієї проблеми по-іншому. Вони теж говорять: «Я хочу це зробити, але я не знаю, як». І в той же час шукають спосіб подолати перешкоди, шукають можливості, починають працювати і вірять в себе ».

Ви знали, що Дж. К. Роулінг, автора Гаррі Поттера, 12 раз відмовляли різні видавництва друкувати її роман. Але вона не здавалася, і в результаті досягла своєї мети.

Дайте відповідь на питання: чому потрібно навчитися, щоб мати можливість досягти запланованого? Може необхідно бути більш уважним, дисциплінованим чи позитивно мислити? Які ресурси потрібні для досягнення вашої мети: гроші, люди, з якими можна співпрацювати, допомога бухгалтера, тренера і т. Д.? Як ви повинні змінитися, щоб реалізувати задумане? Запишіть 10 пунктів, які ви будете робити протягом наступного місяця. Плануйте їх в календарі і розглядайте їх як пріоритет.


3. Працюйте щодня

Якість вашого життя найбільше залежить від того, що ви робите кожен день. Наприклад, якщо ви хочете привести своє тіло в форму, однією пробіжки в місяць для цього зовсім недостатньо. Ви повинні знайти час і бажання для занять кожен день. Коли ви відкладаєте свої справи протягом тривалого часу, вам набагато важче буде зробити це. Щоденна робота над чимось робить вас більш успішним в цій сфері, і ви з великим бажанням будете це робити. Відповідно, чим охочіше ви щось робите, тим краще це виходить і додає вам віри в себе. Така позитивний зворотний зв'язок.

Щоранку нагадуйте собі, який ваш пріоритет, і записуйте три конкретних завдання. Брайан Трейсі, відомий американський оратор, тренер і автор, підкреслює, що успіх в найбільшою мірою залежить від здатності зосередитися на тому, що дійсно важливо.

Починайте день з запланованих завдань, залишивши все інше на потім. Працюйте над кожним пунктом по 50 хвилин, фокусуючись тільки на одній меті за раз. Багатозадачність не працює.


4. Піклуйтеся про виттям здоров'я
На шляху до досягнення свіх цілей ні в якому разі не можна забувати про себе, свій фізичний і моральне здоров'я. Ви не повинні жертвувати собою, щоб домогтися успіху. Робити це потрібно в гармонії зі своїм внутрішнім світом і навколишнім середовищем.
Напишіть 2-3 почуття, які ви хочете випробувати, націлюючись на свої мрії. Коли при виконанні завдань в списку ви починаєте переживати або нервувати, прочитайте про ті почуття, що ви планували досягти. Пам'ятайте, що ви йдете до досягнення мети заради себе, заради свого щастя і якісного життя.
Харчуйтеся регулярно і повноцінно, спіть не менше 8 годин на день і займайтеся спортом. Робіть перерви в роботі, відпочивайте, зустрічайтеся з друзями і рідними.


5. Шукайте допомогу і підтримку
Якщо вам в поодинці не вдається реалізувати задумане, просто звертайтеся за допомогою, шукайте однодумців. Є багато людей в світі, які зіткнулися з тими ж труднощами і проблемами і знайшли спосіб перетворити поразки в успіх. Вони допоможуть вам.
Подумайте, що у вашому житті не так і заважає вам діяти? Що або хто найкраще допоможе впоратися з цим завданням? Майстер-класи? Коучинг? Психотерапія? Додаткова освіта? Книги? Дайте відповідь собі.
Інвестуйте в свій розвиток. Навички, які ви придбаєте залишаться з вами на все життя.