Про сайт

Novarobota.ua - сучасний інтернет-ресурс для точного і швидкого пошуку роботи і підбору персоналу. Незамінний помічник для тих, хто шукає роботу або займається пошуком (підбором) кваліфікованих співробітників.

Основна мета проекту - надання якісних послуг з підбору персоналу і пошуку роботи на усій території України в слушний для користувача час доби. Головне завдання нашого порталу - допомогти претендентам в пошуку роботи, надаючи перевірену інформацію про тільки надійні робочі місця, а працедавцям - з оперативним і ефективним підбором персоналу, надаючи найзручніші і сучасні сервіси для пошуку тільки кращих фахівців.

Novarobota.ua сьогодні - це : актуальні вакансії провідних компаній, безкоштовна допомога претендентам в складанні професійного резюме для подальшого пошуку роботи, публікація статей на профільні теми, інформація про тенденції розвитку ринку праці і ознайомлення з найсвіжішими новинами і сучасними новинками у сфері працевлаштування. Величезний вибір резюме фахівців різного профілю для найвимогливішого працедавця.

Для відвертання повторів, спаму і публікації сумнівних пропозицій на Novarobota.ua діють суворі правила розміщення. За якістю бази вакансій і резюме порталу цілодобово стежить спам-фільтр. Крім того, самі користувачі допомагають зробити сайт краще - присилаючи свої побажання по роботі і наповненню порталу. А команда модераторів Novarobota.ua вручну перевіряє опубліковані вакансії і резюме. Усі застарілі або сумнівні оголошення оперативно видаляються.

Проект орієнтований на усі професійні і вікові групи претендентів!

Novarobota.ua - це робота як для молодих фахівців, так і для професіоналів з багаторічним досвідом! Робота по усій території України і за кордоном, робота у великих міжнародних компаніях і невеликих організаціях!

У своїй діяльності ми велику увагу приділяємо рівню обслуговування відвідувачів - як Претендентів, так і Працедавців. Тому перед початком роботи треба пройти процедуру реєстрації. Цей процес триває всього пару хвилин, після чого Ви отримуєте доступ до зручних інструментів і сервісів.

До послуг Працедавців - можливість швидкого і розширеного пошуку по базі резюме та  розміщення інформації про актуальні вакансії і діяльність своєї компанії в зручній для себе формі. Для Претендентів передбачена можливість створювати і зберігати свої резюме, інформацію про вакансії, також вони можуть підписатися на розсилки, що їх цікавлять. Розширений пошук у базі вакансій робить підбір пропозицій швидким і зручним. Вакансії можна вибирати по галузі і місцерозташуванню працедавця. Послуга для претендентів "Гаряче резюме" дозволить виділити себе серед великої кількості претендентів, прискоривши цим пошук роботи.

Спеціально для наших користувачів ми створили функцію геотаргетинга, що дозволило їм швидко знаходити пропозиції (вакансії, резюме), на карті свого міста в потрібному користувачу районі.

Завдяки доступним послугам порталу Novarobota.ua, усі наші клієнти можуть оптимізувати витрати на підбір персоналу. А додаткові сервіси (такі, як "Автопідбір резюме" і Автооновлення вакансій) роблять процес пошуку співробітників набагато швидшим і зручнішим.

Ми впевнені у тому - що кожен відвідувач, скориставшись доступними послугами і сервісами порталу Novarobota.ua, зможе належним чином оцінити усі його зручності і переваги роботи.