Призначена для користувача угода

Угода про надання послуг сайтом www.novarobota.ua

Товариство з обмеженою відповідальністю фірма "Юність", зареєстрована за адресою м. Київ, вул. Гната Юри, 9 оф. 535, іменоване надалі "Компанія", надає особі, що іменується надалі "Користувач", послуги з використання сайту www.novarobota.ua на наведених нижче умовах.


1. Одноразова реєстрація Користувача здійснюється шляхом внесення даних в реєстраційну форму і отриманням "Особистого кабінету" і є свідченням того, що користувач прийняв умови цієї угоди.


2. Приймаючи цю Угоду Користувач зобов'язується:

2.1 Не вводити в оману інших користувачів або адміністрацію сайту.

2.2 Не розміщувати інформацію, що суперечить законодавству України і міжнародному законодавству.

2.3 Не розміщувати інформацію, до якої цей користувач не має відношення.

2.4 Не створювати декілька облікових записів на сайті, якщо вони належать одній і тій же юридичній або фізичній особі.

2.5 Не розміщувати пропозицій про партнерство, донорство, участь в пірамідах.

2.6 Не розміщувати оголошення з рекламою своїх послуг або продукції.

2.7 Не публікувати ідентичних по суті оголошень в двох і більше примірниках.

2.8 Не описувати в одному оголошенні більше однієї вакансії або резюме.

2.9 Не розміщувати оголошення з пропозицією заробітку :

2.9.1 що вимагає матеріальних вкладень;

2.9.2 Спаму, що припускає розсилку;

2.9.3 еротичного характеру, що припускає послуги;

2.9.4 за допомогою релігійних сект і надання окультних послуг;

2.9.5 пов'язаного з виробництвом і/або трансляцією еротичних або порнографічних фото-, відео-, аудіоматеріалів;

2.10 Розміщувати оголошення виключно в тому місті, в якому співробітник працюватиме фактично.

2.11 Розміщувати оголошення виключно в розділах каталогу, що відповідають функціональним обов'язкам працівника.

2.12 Заповнювати кожну графу строго відповідно до правил оформлення.


3. Правила оформлення вакансій:

3.1 Вакансія має бути пропозицією роботи і містити достовірну інформацію тільки про одну пропозицію працедавця.

3.2 Поле "Назва вакансії" повинна містити тільки назва посади в однині, називному відмінку. Після вказівки посади допускається вказівка вужчої спеціалізації (Наприклад: Інженер-проектувальник (водопостачання і каналізація)) або істотних умов роботи (Наприклад, Водій таксі на власному автомобілі).

3.3 Рубрика розміщення вакансії повинна кореспондувати з назвою посади. Наприклад, для вакансії "прибиральниця у банк" слід вибрати розділ "робота без кваліфікації, різне", а не "Банки, фінансова діяльність".

3.4 Інформація в графі "Опис вакансії" має бути чітко структурована і включати: професійні вимоги до кандидата, посадові обов'язки співробітника і умови роботи. Допустимо також вказати метод розрахунку зарплати, при неможливості з яких-небудь причин вказівка окладу за 1 місяць.

3.5 Прямому працедавцеві забороняється вказувати опис компанії в графі "Опис вакансії" - для цього на сайті передбачений однойменний розділ у блоці "профіль компанії". Для кадрових агентств допускається вказати короткий опис компанії, куди буде працевлаштований претендент, а саме: сфери діяльності, галузевої приналежності, розміру, а також положення компанії на ринку.

3.6 Місто розміщення слід вибирати виключно той, де працівник працюватиме фактично.

3.7 Вид зайнятості слід вибирати в строгій відповідності з пропонованим графіком. Враховуючи, що під "дистанційною  роботою" мається на увазі віддаленість працівника від офісу, а не від власного будинку.

3.8 Рівень зарплати вказується за 1 місяць роботи; при неможливості з яких-небудь причин вказати його, допустимо вибрати варіант "за домовленістю" і розповісти про метод розрахунку зарплати в розділі "Опис вакансії".


4. Правила заповнення профілю компанії:

4.1 Поле "назва" повинна містити назву без лапок і спеціальних символів, а також форму власності підприємства. Наприклад: Бунін, ФОП;  або Енергетичні системи, ТОВ

4.2 В полі "сфера діяльності" слід вказувати галузеву приналежність компанії.

4.3 В полі "Опис компанії" слід вносити інформацію, що дозволяє користувачам скласти повне і вірне враження про працедавця в контексті пропонованої вакансії. Наприклад, розповісти про історію основи і розвитку компанії, її положення на ринку, чисельності співробітників, кількість успішних проектів і тому подібне.

4.4 Логотип має бути чітким, з розбірливими елементами і написами, не розтягнутий, без "зерна". Використати будь-які графічні зображення, що не є офіційним логотипом цієї компанії, заборонено.


5. Правила оформлення резюме:

5.1 Інформація в резюме повинна містити відомості тільки про одного кандидата. Виняток становлять резюме сімейних пар.

5.2 Усі поля в резюме мають бути заповнені відповідно до їх назви і призначення. На одній мові. Використання translit 'а і CAPS LOCK 'а заборонені.

5.3 Поле назви посади повинне містити не більше трьох схожих по суті назв, а не характеристику кандидата. Наприклад, назва "Молодий фахівець" або "Асистент" недопустимі.

5.4 Рубрика розміщення повинна строго відповідати функціональним обов'язкам і кореспондувати з полем "Посада".

5.5 Інформація про досвід роботи може бути вказана тільки у блоці "Досвід роботи". Претенденти, що не мають досвіду роботи на бажаній посаді, повинні заповнити поля "Ваші ділові якості", "Освіта".

5.6 ПІБ, телефони, e - mail, viber, whatsapp, skype, профіль в соцмережах, посилання на відео-резюме можна вказувати виключно в розділах "Особисті дані", "Контактна інформація".

5.7 Фото претендента має бути чітким, якісним, не спотвореним, а також відповідати наступним вимогам:

5.7.1 на знімку виразно видно обличчя кандидата;

5.7.2 фон знімка нейтральний або пов'язаний з професійною діяльністю;

5.7.3 на знімку має бути зображений тільки сам кандидат, без сторонніх осіб;


6. Умови доступу до контактної інформації претендентів: 

6.1 Безкоштовний доступ до контактної інформації претендентів, обмежений п'ятьма контактами на добу. Ознайомитися з умовами необмеженого доступу до контактної інформації претендентів можна тут.

6.2 Доступ до контактної інформації претендентів має на увазі можливість відправити повідомлення за допомогою сайту, або відкриття прямих контактів претендента, якщо останній не скористався опцією "приховати контактні дані".

6.3 Контактні дані, самостійно відправлені претендентом через форму сайту, безкоштовні для працедавця.

6.4 Контакти претендента, одного разу отримані працедавцем, і далі залишаються для нього відкритими.


7. Правила надання платних послуг:

7.1 Протягом перших двох місяців з дня реєстрації - тестовий період, коли Користувач може розміщувати вакансії без оплати (крім рубрики "Робота за кордоном").  
7.2 Вартість і термін надання послуги визначається тарифом.
7.3 Першим днем надання послуги вважається день її активації.


8. Користувач погоджується з тим, що Компанія має право:

8.1 змінювати умови Угоди, які будуть опубліковані на сайті www.novarobota.ua;

8.2 змінювати вартість і види послуг, терміни їх дії;

8.3 редагувати, знімати з публікації або блокувати Оголошення, що не відповідають справжнім правилам, незалежно від того, здійснювалося розміщення на платній або безкоштовній основі, з повідомленням клієнта по електронній пошті. При цьому перерахунок вартості послуг не робиться;

8.4 відправляти свої розсилки або компаній-партнерів на адреси, вказані користувачем, до моменту відписки від такої розсилки або видалення контактних даних користувача.


9. Застереження і гарантії:

9.1 Компанія не несе відповідальності за зміст розміщених вакансій і резюме, а також за регулювання трудових стосунків між працедавцем і працівником.

9.2 Компанія не несе відповідальності за будь-яку шкоду, заподіяну користувачеві під час використання сайту.

9.3 Компанія не несе відповідальності за технічні збої в наданні своїх послуг і збереження інформації в "Особистому кабінеті".

9.4 Користувач зобов'язується не використати сайт для здійснення протизаконних дій, а також дій, що порушують права і/або інтереси третіх осіб. У разі порушення цього правила Користувач самостійно несе відповідальність і можливі витрати по компенсації збитку третій стороні.

9.5 Використання контактної інформації, розсилка повідомлень, а також будь-яка інша взаємодія з аудиторією порталу за допомогою автоматизованих засобів збору даних заборонені.

9.6 Приймаючи умови цієї угоди, Користувач (суб'єкт персональних даних) надає ТОВ фірма "Юність" (Власник персональних даних), зареєстрованому за адресою (Україна, м. Київ, вул. Гната Юри, буд. 9, оф. 535, номер телефону: 500-45-11) і третім особам (іншим користувачам сайту - працедавцям або претендентам) свою повну і беззастережну згоду на обробку персональних даних з метою коректної роботи сайту і усіх його сервісів:

9.6.1 Під персональними маються на увазі такі дані, як ПІБ, контактна інформація, відомості про освіту/професію/сімейний стан, дата/місце народження, місце проживання, цифровий підпис, IP- адреса і так далі, включаючи будь-яку іншу інформація, завдяки якій фізична особа може бути ідентифікованою;

9.6.2 Під обробкою персональних даних мається на увазі будь-яка дія або сукупність дій, таких як збір, реєстрація, накопичення, зберігання, адаптація, корекція, відновлення, використання і поширення (реалізація, передача), знеособлення, знищення, у тому числі з використанням автоматизованих систем;

9.6.3 Обробці підлягають тільки ті персональні дані, які відповідають цілям їх обробки.

9.6.4 Компанія робить усі розумні заходи для збереження інформації користувача і не передає її третім особам, якщо це не є обов'язковим згідно із законом або не передбачено цією угодою.

9.6.5 Компанія не несе відповідальності, якщо які-небудь дані стануть доступними кому-небудь внаслідок неправомірних дій третіх осіб, проте зобов'язується повідомити усю необхідну інформацію із цього приводу компетентним органам і суб'єктові персональних даних.

9.6.6 Згода Користувача із вище вказаними умовами надає право ТОВ фірма "Юність" передавати дані третім особам без додаткового повідомлення суб'єкта персональних даних у випадках, передбачених статтею №21 Закону України "Про захист персональних даних".

9.6.7 Користувач розуміє, що термін обробки його персональних даних є безстроковим.

9.6.8 Користувач має право у будь-який момент вносити корективи у свої дані, видаляти їх частково або повністю.