Названа найбільш депресивна професія

Вибір професії має серйозний вплив не тільки на фізичне здоров'я людини, але і на його психологічний стан. Не секрет, що працівники різних сфер діяльності схильні до стресів і мають певний рівень агресії. Учені вирішили з'ясувати, кому ж з них в психологічному плані доводиться найскладніше.

Самій «депресивної» опинилася професія водіїв автобусів, слідом йдуть працівники в сфері нерухомості, а замикають трійку лідерів представники соціальної сфери. Трохи краще йдуть справи з психологічним навантаженням на виробництвах і в сфері побутових послуг, потім йдуть юристи і працівники видавничої справи.

Середні показники рівня депресії показали такі сфери діяльності, як ремонт автомобілів, охорона здоров'я, інженерна справа, освіта, ресторанний бізнес, кадрова служба і вантажоперевезення. А найменше люди схильні до зривів у роботі, пов'язаній з авіаперельотами, металургією, видобутком вугілля, будівництвом доріг і організацією розваг та відпочинку, в тому числі в області спорту і виконавчого мистецтва.

Ранні дослідження показали, що водії автобусів дійсно відчувають серйозні навантаження, і не тільки психологічні. Вони частіше страждають від захворювань серця, мають проблеми з шлунком і хребтом з-за незручного робочого місця. А причинами стресу можуть стати нічні зміни, тривалі години за кермом, нездоровий ритм життя.

Вчені з'ясували, що всі професії з високим рівнем депресії об'єднує постійне скрутне взаємодія з суспільством або замовниками, а також низький рівень фізичної активності. У дослідженні американських психологів взяли участь жителі Пенсільванії. Кількість випадків депресії підраховували в 214 000 представників 55 професій.


Джерело: https://lite.vesti-ukr.com/goroskop/health/322692-nazvana-samaja-depressivnaja-professija-rejtinh