Податківцям обіцяють підвищити зарплати

Наступного року зарплата податківців, які працюють в регіонах, зросте з 12700 гривень до 16700 гривень, по центральному апарату – до 31500 гривень.

Про це повідомив голова ДПС Сергій Верланов.

«Звичайно, фінансову мотивацію ніхто не скасовував. І я вдячний уряду і депутатам за те, що вони підтримали нашу ініціативу і передбачили в бюджеті можливість наступного року підняти зарплати податківцям. Якщо зараз люди, які працюють в регіонах, отримують у нас в середньому 12700 гривень, то наступного року середня зарплата складе 16700 гривень. По центральному апарату середня зарплата зараз – 21500 гривень, а з наступного року буде 31500 гривень», — повідомив він.

За його словами, це розмір планової середньої заробітної плати з урахуванням посадового окладу, надбавок і додаткових виплат, виходячи з обсягу видатків на оплату праці, затвердженого законом про державний бюджет на відповідний рік.

«Це, звичайно, ще не той рівень, який би я хотів забезпечити нашим працівникам. Але прибавка суттєва. І тут ще спрацьовує психологічний фактор – люди бачать, що про них піклуються, що є позитивна динаміка, це є хорошим стимулом для того, щоб не просто залишитися, а щоб змінюватися разом із змінами податкової», — розповів Верланов.


Джерело: https://news.finance.ua/ua/news/-/460434/podatkivtsyam-obitsyayut-pidvyshhyty-zarplaty