В Україні фахівців, які знають іноземні мови, платять удвічі більше

Іноземні мови   ключик до багатьох престижних професій. Якщо займатися ними серйозно, можна досягти успіху в багатьох, причому різних галузях. «І заробляти набагато більше, ніж колеги», — запевняє Тетяна Пашкіна, HR-expert сайту з працевлаштування rabota.ua.

За даними Work.ua тільки для перекладачів кожен день є не менш 600 пропозицій. Про дипломах роботодавці не питають, а ось реальний рівень знань треба довести. Лідирує англійська, але чимало вакансій і для знавців німецької, іспанської, французької та китайської. Великий також попит на викладачів.

Крім більш високої зарплати, іноземний надає широкі професійні перспективи, кажуть фахівці школи International house Lviv. Завдяки йому ви зможете:
1. Читати професійну літературу в оригіналі. Близько 85% наукових, технологічних, академічних публікацій з'являються в доступі саме англійською.

2. Знайти бізнес-партнерів, замовників, клієнтів, інвесторів на міжнародних виставках. Все частіше на таких заходах у Києві зустрічаються виконавчі директори і навіть міністри.

3. Вести переговори з іноземними партнерами. Краще спілкуватися з ними самому: так ви зможете контролювати, точно передали вашу думку, а від цього залежить результат.

4. Їздити у закордонні відрядження. Якщо кандидатів на поїздку багато — виграє той, хто з англійським "ти". Володіючи мовами, можна і самому шукати тему для робочої поїздки.


Джерело: https://www.segodnya.ua/economics/business/v-ukraine-rabotnikam-znayushchim-inostrannye-yazyki-platyat-vdvoe-bolshe-1186332.html