Оператор чату

20000 грн. ставка + бонуси
Готовы взять выпускника / студента последних курсов
Дата публикации:
28.06.2023
Компания:
Деревяна Т.В., ФОП Все вакансии компании
Контактное лицо:
Артем
Адрес:
г.Киев, вул. Васильківська, 18
Вид занятости:
Полная занятость
Образование:
любое образование
Опыт работы:
любой опыт работы
Командировки:
невозможны
Описание вакансии:

ТОВ ДІДЖИТ БЕНДЕР ГРУП ВІДКРИВАЄ НАБІР НА ВАКАНСІЮ ОПЕРАТОР ЧАТУ

РОБОТА ЗА НОУТБУКОМ ТА ТЕЛЕФОНОМ (ТІЛЬКИ ПЕРЕПИСКА, НЕ ДЗВІНКИ!!

КИЇВПРОПОНУЄМООПЛАЧУЄМО СТАЖУВАННЯ 2000 ГРНСТАВКА 15000 ГРНСЕРЕДНЯ ЗП 20000-30000 ГРНВИПЛАТИ ДВІЧІ НА МІСЯЦЬГРАФІК5/2 з 9:00 до 18:00ПЕРЕРВА в 11:00 ОБІД в 13:00 - 14:00 ПЕРЕРВА в 16:00

ОФІС БІЛЯ МЕТРО ГОЛОСІЇВСЬКАВЛАСНЕ РОБОЧЕ МІСЦЕЧАЙ, КАВА, РЕГУЛЯРНІ КОРПОРАТИВНІ ЗАХОДИ

МОЖЕМО РОЗГЛЯНУТИ ВІДДАЛЕНО ПІСЛЯ МІСЯЦЯ РОБОТИ В ОФІСІ

Поделиться
Похожие вакансии
Nimax Hub|Днепр
25000 грн.
Migliore|Киев
20000 грн.
35000 грн.
Получайте первыми новые вакансии на свою электронную почту!