Монтажник на виробництво холодильників

16000 грн. можливість надгодин
Дата публикации:
15.09.2020
Компания:
Контактное лицо:
Anton
Телефон:
Показать телефон
Адрес:
Лодзь
Вид занятости:
Полная занятость
Образование:
любое образование
Требования:
любой опыт работы
Командировки:
невозможны
Описание вакансии:

На підприємство яке знаходиться в м. Пальміри /Palmiry (близько Czosnów)   і займається виготовленням миючих машин, холодильних- промислових установок потрібні працівники (чоловіки). 

Завдання працівників

 Обслуговування приладів для монтування та збірки виробничих миючих машин, холодильних установок. Робота при лінії: монтаж різного типу електричних приладів, проводів, схем, гідравлічних систем, корпусу установки, перевірка на якість та усунення пошкоджень. Підготовлення робочого місця та прибирання робочого місця після закінчення роботи або простою лінії. 

Працівники повинні бути мотивовані  та готові вийти до праці в вихідний день. Кожен працівник повинен мати хороший зір або окуляри.

Організація підприємства:

На лінії працює від 5-10 осіб. Приміщення підприємства теплі. Можливість скористатись з їдальні (автомати с кавою, чаєм, солодощами,  мікрохвильова піч). Перерва на обід  -20- 30 хв.

Графік роботи:

На підприємстві діє наступний  графік роботи: з 6. 00 – 14.00; 14.00- 22.00; 22.00-6.00. Система бригадна -  (вихідний день може бути як в Суботу, неділю так і серед тижня.

Заробітна плата:

Роботодавець гарантує: основна  заробітна плата у розмірі – 1600 зл. брутто / год. (11,52 зл. нетто) 2600 брутто /місяць (1872 зл.нетто/місяць) + додаток за нічні зміни 20% від заробітної плати + премія за відсутність прогулів та лікарняні дні – 400 зл. брутто/ міс (290 зл.нетто/міс), після 2 відпрацьованих місяців 600 зл. брутто/ міс. (360 - 430 зл. /міс. нетто) +Додаткові грошові нагороди (визначає керівник лінії) = В середньому заробітна плата працівників становить від 2600 зл. нетто.

Наднормові години:

 Кожен працівник, після того як набереться досвіду, може попросити керівника лінії  зостатись на наднормові години. Всі наднормові години оплачуються +50 % від заробітної плати, якщо керівник попросив працівника вийти на роботу у вихідний день , підприємство дораховує +100% до основної заробітної плати.

Проживання:

Заклад надає працівниками безкоштовне житло (хостел) в якому проживає в середньому від 3-5 чоловік в кімнаті. Житло укомплектоване необхідними для життя пристроями та має всі необхідні умови для життя працівників.

Довіз до роботи:

Довіз до місця праці – в залежності від локалізації житла, працівник буде добиратись пішки до праці (2-3 км) або автобусом (відстань до найближчої автобусної зупинки коливається від (500- 1,2 км)

Поделиться
Получайте первыми новые вакансии на свою электронную почту!