Майбутнє – за фрілансом: чому українці все частіше вибирають роботу вдома
Сучасні технології дозволяють українцям заробляти гроші, не виходячи з дому. Все що потрібно для такої роботи – комп'ютер та інтернет. Заробітки у самозайнятих працівників часто навіть краще, ніж у тих, хто щодня ходить в офіс. Крім того, як кажуть психологи, такі люди більш спокійні і щасливі.
В домашній атмосфері проходить звичайний робочий день 20-річного Андрія Данильченко. Коли його розпочати і завершити хлопець визначає сам.
Він фрілансер у другому поколінні. Займається відеомонтажем, створює анімаційні мультики, а його роботодавці – громадяни різних країн світу.
Знаходиш собі клієнта або він тебе знаходить. Він тебе кличе на співбесіду і ти з ним листуєшся онлайн. Іноді вони хочуть з тобою поговорити по Skype і ви домовляєтеся про роботу,
– пояснив фрілансер Андрій.
Він починає працювати в обід, а оплату отримує погодинно. Андрія така робота цілком влаштовує. Однак він підкреслив, що така робота не зовсім стабільна. Іноді буває багато замовлень, а іноді їх немає взагалі.
Як кажуть психологи, такі люди більш спокійні і щасливі
Якщо для Андрія віддалена робота – це перший досвід заробітку, то киянину Миколі Дідуху є з чим порівнювати. Він був найманим працівником, але зараз працює на себе. Доктор психологічних наук консультує в онлайн режимі.
У мене клієнти є і в США, і в Європі, і в Середній Азії. Я сам визначаю свій графік, своїх клієнтів, коли працювати, а коли відпочивати. Люди, які працюють як фрілансери, менше здатні бути під тиском,
– зазначив доктор психологічних наук Микола Дідух.
Програмісти, юристи, копірайтери, дизайнери – це далеко не весь перелік фахівців, які працюють за межами офісів. Часто в спеціально створеному робочому просторі – "Коворкінг".
Часто фрілансери працюють у спеціально створеному робочому просторі – "Коворкінг".
Пошуком таких кадрів часто займається Віталій Лисий. Він "хед hunter" – мисливець за головами.
Людина, яка працює в штаті, – це додаткові витрати на робоче місце, податки, додаткові витрати на оренду робочого місця,
– відзначив фрілансер Віталій Лисий.
Тому, компаніям вигідно користуватися послугами фрілансерів. Великі корпорації вже давно відпускають своїх фахівців попрацювати вдома хоча б раз на місяць. Йому самому, зізнався Віталій, віддалена робота щодня економить купу часу і нервів.
Віддалені працівники, які працюють вдома, часто оформлені як Фопи, тому платять податки і не втрачають робочого стажу. Правда, ця робота не для всіх, оскільки вимагає особливих навичок і дисциплінованості.
Джерело: https://24tv.ua/ru/budushhee__za_frilansom_pochemu_ukraincy_vse_chashhe_vybirajut_rabotu_na_domu_n1190784