Заступник директора-художнього керівника

8000 грн.
Дата публикации:
15.11.2019
Компания:
Запорізький муніципальний театр-лабораторія "Ві" Все вакансии компании
Телефон:
+38 (066) 116-38-89, +38 (061) 286-54-23
Email:
vietheatre@gmail.com
Адрес:
г.Запорожье, ул. Научного городка, 35
Вид занятости:
Полная занятость
Образование:
высшее
Требования:
от 2 лет
Командировки:
возможны
Описание вакансии:

Требования:

Якщо ви готові вирішувати деякі складнощі і вас не лякає «господарська діяльність»! Ви універсальний, пунктуальний, креативний та відповідальний кандидат! То ми чекаємо у нашу творчу родину!Що гарантуємо зі свого боку: роботу в мальовничому місті, своєчасну оплату чесної праці, ̶п̶е̶р̶е̶к̶у̶р̶и̶ розмови біля Дніпра, перегляд вистав та безмірну любов та довіру.Довіряємо важливі речі, такі як:- всю господарську діяльність та забезпечення її налагодженого функціювання.- укладання договорів з підрядними організаціями та угод, що стосуються основної та господарської діяльності.

Доручаємо:- представляти інтереси театру в державних та комерційних установах, судах.- виконувати обов'язки директора художнього керівника під час його відсутності.

Вимагаємо:- знання основ трудового законодавства України, правила і норм охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту, а також чинне законодавство в галузі культури й мистецтва та нормативні акти, що регулюють творчо-виробничу і господарсько-фінансову діяльність театру.

Ви з нами?

Условия работы:

повний рабочий день, субота-неділя вихідний, соц.пакет

Поделиться
Получайте первыми новые вакансии на свою электронную почту!