Інженер станційної дільниці транспортної мережі

Дата публикации:
22.05.2019
Компания:
Контактное лицо:
Жильчук Світлана
Телефон:
0911145455, 0362685153
Адрес:
г.Ровно
Вид занятости:
Полная занятость
Образование:
высшее
Требования:
от 1 года
Командировки:
невозможны
Описание вакансии:

ПАТ «Укртелеком», одна з найбільших телекомунікаційних компаній країни, відкриває вакансію Інженера станційної дільниці транспортної мережі

Основні обов’язки:Заміна за рекомендацією адміністратора пошкоджених елементів (плат, блоків, шаф) обладнання систем передавання транспортної мережі SDH, DWDM, пакетної мережі IP MPLS, комутаторів, систем широкосмугового доступу. Базова конфігурація встановлених та нових елементів (плат, комутаторів, мультиплексорів), заміна порграмного забезпечення, операційної системи, через консольне підключення ноутбуком для передачі під управління і подальшу конфігурацію адміністратору. Повна конфігурація елеменів SDH на міській мережі, самостійна локалізація та усунення пошкоджень на мережі PDH. Монтаж/демонтаж абонентського станційного кабелю, оптичних та мідних пачкордів та обладнання в приміщенні локації обладнання згідно розпоряджень філії. Ремонт ADSL портів. Ведення таблиць включення, схем, паспортів, проведення рефлектометричних вимірювань, паспортизація лнійних трактів, облік пошкоджень та ЗІП, проведення профілактичних робіт на закріпленому обладнанні.

Вимоги:Вища освіта відповідного напрямку підготовки (бакалавр або молодший спеціаліст). Навички роботи з базової програмної конфігурації обладнання доступу модемів, комутаторів, обладнання доступу, систем передавання пакетної інформації та систем передавання транспортної мережі SDH, PDH.

Ми пропонуємо:Зручний графік роботи: пн-чт з 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45;Оплачувана відпустка: 31 день на рік;Офіційне працевлаштування;Стабільна з/пКорпоративний мобільний зв’язок;Активне життя колективу (он-лайн вікторини, флешмоби, участь у зйомках відео, виїзні змагання з футболу/волейболу/настільного тенісу та багато іншого);Щоквартальна програма мотивації кращих співробітників компанії.

Поделиться
Получайте первыми новые вакансии на свою электронную почту!