АТБ-маркет

АТБ-маркет
Адрес:
г.Киев
Кол. сотрудников:
больше 500
Сфера деятельности:
Торговля
Веб-сайт:
«АТБ-маркет» - підприємство корпорації «АТБ» - найбільша мережа України, що динамічно розвивається.

Компанія «АТБ-маркет» була заснована в 1993 році, коли магазини фірми «Агротехбізнес» поклали початок становленню мережі дискаунтерів «АТБ». Вже в 2000-х роках мережа «АТБ» вперше в Україні впроваджує нову систему самообслуговування у форматі «дискаунтер». Дискаунтер - магазин з широким асортиментом товарів за оптовими цінами. У поєднанні зі зручним розташуванням і високою якістю продукції, даний формат максимально відповідає пріорітетам споживачів.

За чверть століття підприємство виросло у найбільшу роздрібну мережу національного масштабу. Сьогодні торгівельна мережа «АТБ» налічує понад 900 магазинів в 237 населених пунктах 22 областей  України та продовжує демонструвати найвищі темпи зростання. Сучасні підходи до розробки маркетингової стратегії, логістики, контролю якості продовольчих товарів та обслуговування клієнтів забезпечили підприємству позиції лідера в торгівельній галузі країни як за кількістю покупців, так й за товарообігом, податковим видаткам.

Асортимент магазинів складає більш ніж 3500 товарів, з яких більше 800 - представляють власні торгові марки «АТБ». За рахунок мінімізації витрат на логістику і рекламу, вартість такої продукції нижче середньоринкової, але якість не поступається відомим брендам.

Щодоби в магазинах мережі «АТБ» здійснюють покупки понад 3 млн. українців. За підсумками 2017 року товарообіг підприємства склав 80,2 млрд. грн., загальна сума податків та зборів компаній «АТБ-маркет» сягнула 4,7млрд. грн.

  «АТБ-Маркет» є найбільшим роботодавцем, сьогодні на підприємстві працюють близька 40 тис. чол.  Співробітники, які посідають адміністративні посади, та ті, хто працює у торгівельній мережі, отримали професійну підготовку в навчальних центрах компанії.

Все вакансии компании
Вантажник
АТБ-маркет | Макаров
Ревізор
АТБ-маркет | Киев
Продавец-консультант
АТБ-маркет | Николаевка (Донецкая обл.)
Младший приемщик товаров
АТБ-маркет | Николаевка (Донецкая обл.)
Младший приемщик товаров
АТБ-маркет | Славянск
Продавец-консультант
АТБ-маркет | Славянск
Продавец-консультант
АТБ-маркет | Краматорск
Младший приемщик товаров
АТБ-маркет | Краматорск
Продавец-консультант
АТБ-маркет | Бахмут (Артемовск)