Карта сайта Написать нам

Присылайте нам отзывы и пожелания

Введите сообщение
Введите ваше имя
Введите ваш email

Рекомендовать другу

Порекомендуйте наш сайт друзьям

Введите имя друга
Введите email друга
Введите ваше имя
Введите сообщение

Войти
Підлеглі та індивідуальний підхід
Важная информация
Раздел: Статьи

У даній статті ми поговоримо про «типии» підлеглих, які зустрічаються практично у кожній компанії. Знаючи індивідуальні особлвості їх характеру, будь якому рекрутеру чи керівнику буде просто і легко до кожного із них знайти підхід.

1. Наставник. Як правило, це старший і досвідченіший працівник колективу. Він ділиться досвідом, допомагає і навчає, але не нав'язливо.

2. "Шіста". Звучить образливо, але такий працівник стежить за колегами, які погано працюють, заводять романи на робочому місці, відволікаються, і «доносять» начальству.

3. Коник-трудівник. Це працівник, який доводить не лише свою, але й чужу роботу до кінця, не вимагаючи при цьому вдячності.

4. Базіка. Така людина приходить на роботу і розповідає оточенню все підряд, навіть те, що колег зовсім не цікавить. З такою людиною не варто бути відвертими, тому що ваша таємниця стане надбанням громадськості на наступний же день.
5. Бунтар. Такий працівник усім невдоволений: робочим розпорядком, правилами поведінки, трудовими нормами. Він  - «каталізатор» різних страйків, дозволяє пияцтво в робочий час і підмовляє колег на погані вчинки.

6. Хвалько. Тут все ясно. Ця людина не зможе прожити і дня, якщо не похвалиться. А висловившись, перетворюється на старанного підлеглого.

7. Проханий. Цей підлеглий любить, щоб його увесь час просили що-небудь зробити. Він сильно капризує, коли від нього вимагають швидкого ухвалення рішень, і чекає, поки начальник на колінах умовлятиме його зробити той чи інший крок.
8. Скиглій. Цей працівник розпочинає робочий день із скарг на начальство,  поганий настрій чи хворобу. Поспілкувавшись з такою людиною, колектив мимоволі впадає в смуток.

9. Миротворець. З назви зрозуміцло, що такий підлеглий намагається улагодити будь-які конфліктні ситуації в колективі, і все тому, що у нього самого або незлагоди в сім'ї, або взагалі удома його ніхто не чекає.

10. Працівник з прихованими планами. Така людина частенько запрошує колег по роботі на вечірку або дружній обід і, проявляючи свої дружні стосунки, вивуджує потрібну інформацію, яку потім може спрямувати проти них.

 RSS лента вакансий

Регион
Сфера деятельности

Рассылка вакансий

Регион
Сфера деятельности
Ваш email
Введите Ваш email