Карта сайта Написать нам

Присылайте нам отзывы и пожелания

Введите сообщение
Введите ваше имя
Введите ваш email

Рекомендовать другу

Порекомендуйте наш сайт друзьям

Введите имя друга
Введите email друга
Введите ваше имя
Введите сообщение

Войти
Як стати щасливим на роботі, яка Вам не подобається?
Важная информация
Раздел: Статьи

Знайдеться немало людей, які невдоволені своєю роботою і змінили б її з превеликим задоволенням. Проте вони зустрічаються з такою проблемою, як нестача часу: ця категорія людей значну частину свого життя проводить на роботі, і їй практично ніколи займатися пошуками нової роботи, яка б її влаштувала. Так, вони замислюються над тим, щоб звільнитися і підшукати щось більше відповідне, проте і в даному випадку вони не здатні наважитися на такий крок через зарплату, якої, як правило, вистачить лише на місяць. Вони побоюються того, що не зможуть знайти за місяць нове місце. І тоді їм знову доведеться влаштовуватися на будь-яку роботу, щоб забезпечити себе засобами для існування.

Що в даному випадку нам радять фахівці?

В даній ситуації виникає велика спокуса покласти край цим мукам і позбавити себе від роботи, яка не приносить морального задоволення. Проте перш ніж наважитися на такий крок, фахівці радять чинити таким чином:

Подумайте про Ваші фінансові потреби

Усім нам потрібні гроші для існування. Якщо ви можете прожити на Вашу теперішню зарплату більше, ніж один місяць, тоді звільнення з роботи не буде таким стресовим для Вас. В іншому випадку Вам не вдасться уникнути сильного стресу. Звичайно, ви можете орендувати кімнату, і це буде поза сумнівом дешевше, ніж винаймати квартиру. Але Вам все одно не обійтися без грошей. Крім того, якщо ви не зможете знайти роботу протягом місяця, вам знову доведеться влаштуватися на, можливо, ще гіршу роботу, поки не знайдете відповідне місце. Очевидно, влаштовувати самому собі фінансовий стрес - не найкраща ідея! Краще поглянути на Вашу теперішню роботу як на свого роду “фінансове пальне” для майбутньої улюбленої роботи.

Без позитиву – ніяк!

Звичайно, ви страждаєте. І в такій ситуації перебуває багато людей. Ви неодмінно знайдете ту роботу, яка Вас задовольнятиме, але на це Вам знадобиться час. А поки намагайтеся знайти щось позитивне у Вашій сьогоднішній дыяльносты. Іншими словами, якщо Ви припините постійно засмучуватися з приводу ненависної Вам роботи, а хоча б подякуєте, що у Вас є хоч якась зайнятість, Вам стане значно легше. А що ж робити, якщо Ви зневажаєте Вашого боса? Ви повинні дати собі установку, що перебуваєте в перехідній стадії(тобто шукайте нову хорошу роботу з відмінним начальником), ця думка надасть Вам сил і терпіння.
Приходьте на роботу, виконуйте Ваші обов’язки і вчасно йдіть додому. Не вступайте в дискусії з приводу політики Вашої компанії і не скаржтеся на гнітючу обстановку. Пам’ятайте, адже Вам недовго залишилося тут працювати! Вас попереду чекає хороша робота! Займайтеся пошуком роботи просто під час обіду і вечорами! Також Ви можете взяти відгул і повністю присвятити його пошуку нової роботи.

Складіть план

А тепер, коли у Вас з’явилося трохи вільного часу, подумайте, як же його ефективніше використати. Якщо ви збираєтеся знайти ідеальну роботу, подумайте, чого Ви чекаєте від Вашої роботи, якою вона Вам уявляється? І на яку роботу ви бігтимете кожного ранку з гарним настроєм. Пошук такої роботи вимагає часу і зусиль. Ось з чого слід почати:

1. Складіть список того, якою має бути робота, яку Ви шукайте, які там мають бути співробітники, як Ви одягатиметеся, як повинен виглядати офіс. Намагайтеся не упустити нічого! Згадайте, що Вам подобалося на Ваших попередніх місцях роботи(на місці роботи Ваших друзів і знайомих). Підійдіть творчо до цього завдання!
2. Подумайте, а чим би ви дійсно хотіли зайнятися?! Якщо, приміром, ви любите готувати та смачно поїсти -  станьте шеф-кухарем! Складіть стратегію того, як отримати навички, необхідні Вам для успіху. Пам’ятайте: Ви завжди може навчитися бути успішним і опанувати будь-яку професію. Згадайте про Вашу ненависну роботу, і не тримаєтеся за неї більше, адже у Вас вже є мета: неодмінно знайти хорошу роботу.
3. Якщо Ви не можете більше працювати на цій роботі, знайдіть роботу з більш-менш вільним графіком! І продовжуйте пошуки. Так у Вас з’явиться більше часу і, крім того, ви не залишитеся без грошей.RSS лента вакансий

Регион
Сфера деятельности

Рассылка вакансий

Регион
Сфера деятельности
Ваш email
Введите Ваш email