Карта сайта Написать нам

Присылайте нам отзывы и пожелания

Введите сообщение
Введите ваше имя
Введите ваш email

Рекомендовать другу

Порекомендуйте наш сайт друзьям

Введите имя друга
Введите email друга
Введите ваше имя
Введите сообщение

Войти
Як зрозуміти, що співбесіда пройшла вдало?
Важная информация

Чим займається претендент, який пройшов співбесіду і очікує рішення працедавця? Звичайно ж, знову і знову прокручує в голові зустріч, намагаючись визначити, наскільки добре він себе показав. Не варто так себе картати! Існують ознаки, що дозволяють з великою часткою вірогідності передбачити, приймуть вас на роботу в цю компанію чи ні.

1. Інтерв’юер називає вам чіткий термін, коли варто чекати ухвалення рішення. Якщо працедавець зацікавлений в кандидатові, він не говорить туманно і ухильно, а навпаки, робить усе, щоб претендент чітко уявляв, якими будуть наступні кроки і коли з ним зв’яжуться.    

2. Інтерв’юер цікавиться вашим розкладом. Коли компанія зацікавлена в кандидаті, співробітник, що проводить співбесіду, починає турбуватися, як би перспективного претендента не перехопили конкуренти. Тому, якщо тільки він не впевнений в тому, що пропозиція про роботу послідує впродовж найближчих декількох днів, інтерв’юер запитує про ваші найближчі плани і готовий перенести час майбутньої зустрічі, для зручності претендента.

3. Інтерв’юер намагається “продавати” вам посаду, на яку ви претендуєте і всіляко рекламувати саму компанію. Вам розповідатимуть про ті численні переваги, які вас чекають на цій посаді, і змалюють в усіх подробицях, наскільки важливу роль ви можете зіграти в організації.    

4. Інтерв’юер витрачає багато часу, відповідаючи на ваші питання. Незалежно від того, чи є кандидат сильним чи слабким претендентом на посаду, інтерв’юер завжди пропонує йому ставити питання, якщо такі є. Проте, якщо кандидат представляє інтерес, то ця частина співбесіди може зайняти немало часу, оскільки інтерв’юер намагається якнайповніше відповісти на питання, що ставляться, і розсіяти будь-які сумніви, що виникають у кандидата.

 5. Співбесіда триває довше за відведений час. Якщо кандидат не зацікавив інтерв’юера, він намагатиметься швидше закінчити розмову. Таким чином, якщо співбесіда затягнулася, це може стати позитивним сигналом. В той же час не варто сліпо йому довірятися, оскільки дуже часто рішення про прийом на роботу може бути прийняте за перші декілька хвилин зустрічі.    

6. Після того, як співбесіда добігла кінця, вас представляють іншим співробітникам в офісі або влаштовують невелику екскурсію. Погодьтеся, що інтерв’юер навряд чи захоче витрачати свій (і ваш) час на знайомство вас з іншими працівниками компанії, якщо він не бачить у вас перспективи.

7. Люди, які дали вам рекомендаційні листи, повідомляють про те, що з ними зв’язувався ваш потенційний працедавець. Перевірка рекомендаційних листів займає дуже багато часу, тому працедавець не буде цим займатися, якщо тільки він не зацікавлений в кандидатові.

Проте пам’ятайте, що жодна з вищеперелічених ознак не дає гарантії. Ваша кандидатура може зацікавити інтерв’юера, але зрештою він віддасть перевагу іншому претенденту. Проте присутність хоча б однієї з цих ознак дасть вам зрозуміти, що ви серед лідерів перегонів.RSS лента вакансий

Регион
Сфера деятельности

Рассылка вакансий

Регион
Сфера деятельности
Ваш email
Введите Ваш email