Карта сайта Написать нам

Присылайте нам отзывы и пожелания

Введите сообщение
Введите ваше имя
Введите ваш email

Рекомендовать другу

Порекомендуйте наш сайт друзьям

Введите имя друга
Введите email друга
Введите ваше имя
Введите сообщение

Войти
Керівники також шукають роботу...
Важная информация

Роботу шукають не лише пересічні співробітники, але й керівники і, як не дивно, пошуки нової роботи часто виявляються для них важковирішуваним завданням. Через завищені амбіції та самолюбство їм складніше впоратися зі страхом відмови...

Цікаво, що керівники частіе, ніж «прості смертні», впадають у відчай через невдачі при пошуках роботи. Декількох невдалих спроб на ранніх стадіях пошуку виявляється досить, щоб вони, як в народі кажуть, склали зброю.
На думку консультантів, пошук нової роботи нерідко закінчується для менеджерів вищої ланки розчаруванням з однієї простої причини. Способи пошуку, які підходять для простих співробітників, не годяться для керівників. Експерти виділяють кілька найбільш поширених проблем, які заважають топ-менеджерові знайти роботу.

Фахівці з працевлаштування часто дивуються: чому високопоставлені менеджери не  використовують наявні зв’язки? З незрозумілих причин керівники компаній переконані, що використати зв’язки для пошуку нової роботи - це поганий смак. Вони вважають, що у такому разі просять знайомих про послугу. А тому просто через власне самолюбство не звертаються до знайомих, які можуть надати реальну допомогу; не обдзвонюють потрібне число людей; і не передзвонюють, незважаючи на існуючу домовленість.
 
Консультант з працевлаштування Марк Штайн розповідає, що є спосіб, ефективний у будь-якій економічній ситуації, у тому числі і в умовах рецесії: не просто поставити питання при випадковій зустрічі, а систематично обдзвонювати усіх знайомих.

    Для того, щоб ефективно використати свої зв’язки, розповідає Расс Джоунс, керівник консалтингової фірми First Transition, слід не просто скласти максимально повний список контактів. Потрібно навчитися викладати своє прохання так, щоб виглядати при цьому не приниженим прохачем, а цілком впевненою у собі зацікавленою особою.
Незайве заздалегідь сформулювати питання так, щоб співрозмовник зміг чітко зрозуміти, чому ви дзвоните і чого ви від нього хочете. При цьому є сенс запропонувати зустрітися з цією людиною, щоб у неформальній обстановці обговорити проблему більш докладно. У такій ситуації ваш співрозмовник не відчує перед вами жодних зобов’язань: навіть якщо особисто він не може запропонувати місце у своїй компанії, то швидше за все підкаже вам цікаві ходи, про які ви не здогадувалися.

    Як не дивно, іншою поширеною причиною, через яку топ-менеджерові виявляється складно знайти роботу, є відсутність чітких уявлень про мету пошуку. Буває, що при всьому незадоволенні своїм сьогоднішнім становищем керівник не бажає працювати в тій галузі, яка його цікавить, якщо це буде пов’язано з певним пониженням соціального статусу або втратою в грошах, розповідає Джон Холл, засновник консалтингової компанії Hall Career Services. Насправді ж висококласні фахівці, що зважилися на роботу в новій для себе галузі навіть за меншу винагороду, дуже часто з плином часу починають заробляти більше, ніж на колишньому місці.
    
Якщо ви обіймаєте високооплачувану посаду, проте прийняли рішення змінити роботу, розпочніть з розробки детального плану. Замисліться над тим, що саме вас цікавить, а далі визначте оптимальні можливості використання своїх навичок і здібностей в новій для вас області.
Страх змін - ще одна серйозна перешкода на шляху менеджерів, які прагнуть змінити своє життя. Деякі керівники переконали себе в тому, що вони недосить компетентні, а тому те, що у них вже є, - саме по собі величезне везіння. Спілкуючись з консультантами, багато хто з них стверджує, що хотіли б змінити рід діяльності, але, як тільки отримують пропозицію працювати в звичній для них галузі, відразу відмовляються від первинних намірів. Крім того, керівники, які давно не займалися пошуками роботи, бувають сильно наляканими повідомленнями в пресі про численні звільнення, на які йдуть компанії в умовах рецесії.

“Їх пошуки закінчуються невдачею лише через те, що вони самі бояться, що не знайдуть роботу”, - розповідає Марк Штайн. Між тим, незважаючи на рецесію, вакансії є і нові робочі місця все одно створюються. Винахідливі, гнучкі і впевнені в собі люди можуть знайти роботу у будь-яких ринкових умовах, переконаний Расс Джоунс. Просто на пошуки вимагається більше часу.
“Кандидати з позитивним настроєм, хорошими здібностями до презентації і переконливим списком досягнень швидше досягнуть успіху, - розповідає Джоунс. - Такі люди менш схильні звертати увагу на невтішну статистику та чутки».RSS лента вакансий

Регион
Сфера деятельности

Рассылка вакансий

Регион
Сфера деятельности
Ваш email
Введите Ваш email