Карта сайта Написать нам

Присылайте нам отзывы и пожелания

Введите сообщение
Введите ваше имя
Введите ваш email

Рекомендовать другу

Порекомендуйте наш сайт друзьям

Введите имя друга
Введите email друга
Введите ваше имя
Введите сообщение

Войти
Баланс між роботою та дозвіллям – шлях до гармонії та щасливого життя
Важная информация

Чи можна досягти успіху, працюючи 12 годин на добу, а інші 12 думаючи про роботу? Працьовитість - це шлях до успіху. Безглузде перенапруження на роботі - ознака провалу. Збалансуйте роботу і дозвілля - знайдіть Золоту Середину!

Озирніться і ви напевно побачите людей, які просто в захваті від своєї роботи. В той час, як їх колеги живуть від п’ятниці до п’ятниці, такі працівники після закінчення робочого тижня відчувають глибоке розчарування. Практично завжди на вихідних їх можна застати в офісі. Навіть коли на роботі їх немає, вони постійно думають про неї, гордяться своїм непоганим становищем в компанії і черговою похвалою керівництва.

 Однак в той же час такі фахівці почувають себе спустошеними і самотніми. Їх все менше і менше запрошують на вечірки. У них немає часу пройтися по книжкових магазинах і, згорнувшись калачиком на дивані, насолодитися черговим захоплюючим романом. Зрештою у них пропадає бажання займатися якою-небудь громадською діяльністю на благо компанії. Чому? Відповідь дуже проста: вони живуть лише в одному вимірі. Цей вимір - робота.
Неправильно розпорядившись своїм робочим часом, ви можете зашкодити собі. Вірнішим шляхом стане віднаходження  балансу між роботою і дозвілля. Досягти його вам допоможуть наші поради.

Будьте задоволені собою

Працювати лише заради похвали свого менеджера марно! Радійте власним досягненням незалежно від того, що говорить (чи не говорить) ваш керівник. Почуття самозадоволеності, гордості за досягнутий успіх повинно стимулювати вас на подальші перемоги і наполегливу роботу. Замість того, щоб працювати цілу добу заради похвали начальства, радійте своїм успіхам і докладайте усіх зусиль, щоб досягти більшого.

Найголовніше  - це здоров’я

Спочатку здоров’я, а потім напружена робота. Займайтеся спортом, стежте за харчуванням. Пам’ятайте, що від супів швидкого приготування немає жодної користі. Не ризикуйте власним здоров’ям себе. Яку користь може принести компанії хворий та виснажений співробітник?
Ви самі маєте  дбати про своє здоров’я! Спочатку таке ставлення до себе може видатися дивним і незвичним. Ви можете переживати почуття провини за надмірну увагу до себе. Але нехай це вас не бентежить. Пройде кілька тижнів і ви зрозумієте, що обрали правильний шлях. Заняття спортом, правильне харчування, відповідний відпочинок допоможуть вам досягти кращих результатів на робочому місці. Ви помітите прилив енергії, у вас з’явиться бажання працювати не лише заради грошей і похвали керівництва.

Неприємності на роботі - це не кінець світу!

Зрозумійте: працювати не завжди легко. Неприємності на роботі? Не робіть вигляд, що на вас звалили усю можливу роботу на світі. Постежте за іншими співробітниками, які прекрасно долають труднощі,не шкодячи своїм нервам і здоров’ю. Вони знаходять час для приємного обіду, спілкування з колегами по роботі. Ваша працездатність набагато підвищиться, а від нервового напруження не залишиться і сліду, коли ви навчитеся спокійно справлятися з неприємностями на роботі.

Насолоджуйтеся життям

Ваше особисте життя не повинне залежати від роботи. Не дозволяйте неприємностям в офісі зіпсувати вам настрій на весь день.
Складіть список близьких вам людей. Проаналізуйте, скільки часу вам вдавалося їм приділити. Хіба ваші знайомі і рідні не заслуговують на увагу, яку ви приділяєте роботі? Не ігноруйте спілкування з близькими вам людьми. Насолоджуйтеся вільним від роботи часом. Вилучайте роботу з планів на вечір і вихідні.
Відпочивайте і набирайтеся сил - вони вам знадобляться з приходом нового робочого тижня.

Наслідуючи ці прості правила, Ви змінитеся в кращу сторону. Зможете підвищите свою працездатність, але не за рахунок власного здоров’я і морального спокою. Як ви проживете своє життя  - в достатку і задоволенні чи увесь час думаючи про роботу, забуваючи про усе інше - залежить лише від вас! Однак якщо навчитеся правильно розпоряджатися своїм робочим часом  -  зможете досягти успіху і в особистому житті, і на роботі!RSS лента вакансий

Регион
Сфера деятельности

Рассылка вакансий

Регион
Сфера деятельности
Ваш email
Введите Ваш email