Карта сайта Написать нам

Присылайте нам отзывы и пожелания

Введите сообщение
Введите ваше имя
Введите ваш email

Рекомендовать другу

Порекомендуйте наш сайт друзьям

Введите имя друга
Введите email друга
Введите ваше имя
Введите сообщение

Войти
Створюємо імідж успішної людини
Важная информация

Ми живемо у світі, в якому правлять візуальні образи. І коли ви приходите на співбесіду, вас зустрічають по одягу (навіть якщо заздалегідь ознайомилися з вашим резюме). Про те, як створити привабливий і гармонійний образ, ми поговоримо в даній статті.

Імідж - це більше комплексне поняття, ніж стиль і навіть персональний бренд. У його створенні беруть участь і навколишні люди - друзі, рідні, співробітники. Психологія іміджу тісно пов’язана з розвитком особистості, становленням її яскравої індивідуальності, збереженням внутрішньої гармонії, що, у свою чергу, робить особистість соціально затребуваною.

Створення іміджу - тривалий і складний процес, тому, створюючи свій новий імідж, Ви повинні вирішити: що саме Ви хочете повідомити оточенню і відповісти собі на питання “Для чого Вам це потрібно”? Найчастіше мета формування гідного іміджу - доброзичливо налаштувати по відношенню до себе інших людей. Важливо правильно визначити мету і поставити завдання, які працюватимуть на мету. Кожне завдання має бути конкретно сформульованим, реалістичним та здійснюваним у заданий проміжок часу.

За словом “Що”? сто стоїть імідж та його атрибути. Вам необхідно продумати, який імідж обрати для себе. Не можна забувати, що вдало вибраний імідж – це левова частка успіху. Необхідно остерігатися перевантаження в деталях, визначити, чого аудиторія потребує найбільше та що викличе її інтерес.

 «Кому?» Звичайно, результати Вашої успішної презентації залежать від того, наскільки точно Ви зможете відповідати очікуванням аудиторії.

Необхідно поставити собі декілька питань:
- Що цінує ця аудиторія(робочий колектив, сім’я, коханий, друг, партнер)?
- Що ця аудиторія вже знає про Вас?
- Про що аудиторії необхідно дізнатися, щоб краще сприйняти Вас?

“Коли? Як довго”? Час самопрезентації істотно впливає на те, як аудиторія сприйме Вас (пора року, початок або кінець робочого дня, тижня і тому подібне).

“Де”? Ви обов’язково повинні взяти до уваги місце, де Ви плануєте з’явитися в новому образі. Місце  впливає як на аудиторію, так і на людину, що представляє свій імідж.

Наприклад, Ви вирішили змінити свій професійний імідж. На роботі Ви - бренд. І Ваш зовнішній вигляд - це Ваш логотип: він повинен посилати ясне і чітке повідомлення про те, хто Ви, що Ви можете запропонувати, в якому напрямі хочете рухатися. Професійний імідж є одним з чинників зміцнення впевненості у собі, збільшення особистої продуктивності і професійних досягнень. Ваше завдання - вибрати образ, в якому Ви перебуватимете на робочому місці, а потім одягатися так, щоб йому відповідати.

Правильно сконструйований професійний імідж відбивається на Вашому кар’єрному зростанні з моменту співбесіди, і триває на кожному етапі свого розвитку. Наприклад, якщо в організації відбувається відбір кандидатів на посаду директора, то 20% успіху залежить від іміджу.

Корисні поради

Для того, щоб викликати повагу, одягайтеся, принаймні, на тому ж рівні, який є типовим для Вашого виду діяльності, і навіть на рівень вище.
Щоб отримати просування по службі, одягайтеся, наче Ви вже обійняли бажану посаду. Якщо Ви цього не зробите, то будь-яка випадкова деталь може звести усі Ваші професійні зусилля до нуля. Негайно приступайте до вибору одягу, який підкреслить Вашу індивідуальність і відповідатиме вибраному іміджу, і Ви станете господарем своєї долі.
Якщо Ви тільки шукаєте роботу і не інвестуєте свій час і увагу в покращення свого зовнішнього вигляду і професійних якостей, не чекайте позитивних змін в кар’єрі або особистому житті.
Не забувайте, Ви унікальна особистість, і важливо, щоб усі інші дізналися про Ваші здібності. Знаючи секрети іміджу, Вам легше буде рухатися по життю. Перед Вами відчиняться усі двері, Ви легко вселятимете довіру і переконуватимете інших людей.RSS лента вакансий

Регион
Сфера деятельности

Рассылка вакансий

Регион
Сфера деятельности
Ваш email
Введите Ваш email