Карта сайта Написать нам

Присылайте нам отзывы и пожелания

Введите сообщение
Введите ваше имя
Введите ваш email

Рекомендовать другу

Порекомендуйте наш сайт друзьям

Введите имя друга
Введите email друга
Введите ваше имя
Введите сообщение

Войти
10 правил планування свого кар’єрного шляху
Важная информация

Кар’єру можна і треба планувати, і це доступно кожному з нас. Виявляється, що ключові проблеми при побудові кар’єри в основному однакові. В даній статті ми розповімо вам про перші десять уроків, які слід засвоїти і яким потрібно слідувати при організації свого кар’єрного шляху.

1. Ви схожі на маленьку корпорацію. Навіть якщо ви працюєте на велику компанію, все одно ви надані самому собі. Компанії - не люди, у компаній немає почуттів. Ті, хто чекає, що компанії стануть “про них піклуватися” або “зроблять те, що треба”, часто розчаровуються, особливо, якщо у них в компанії є хороші друзі. Ваша кар’єра нікого, окрім вас, не турбує. Пам’ятайте це і не чекайте, що компанія про вас подбає.
2. Певні люди годяться для певної роботи. У кожного є особливі обдарування, завдяки яким одні люди підходять для одних робіт, але не підходять для інших. Самоусвідомлення дуже важливе, проте на ділі дуже рідко зустрічаються люди, здатні адекватно оцінити свої здібності. Виділіть час для  оцінки своїх вмінь, темпераменту і навичок. Всім - навіть провідним керівникам - піде на користь допомога кваліфікованого консультанта по кар’єрі.
3. Кар’єри короткочасні. У будь-який конкретний день ваша теперішня робота може закінчитися, навіть якщо ви - власник компанії! Слід мислити короткими термінами. Не вважайте те, що ви зараз маєте, чимось самим собою зрозумілим. Цінуйте свою роботу, але з’ясовуйте для себе, що ви збираєтеся робити далі. Завжди корисно мати запасні варіанти.
4. Важливіше бути “товариською людиною”, ніж людиною, орієнтованою на досягнення власних цілей за рахунок інших. Вміння ладнати з людьми є важливішим за технічні вміння. Навіть на технічній роботі вам доведеться з кимось спілкуватися. Найчастіше працівник-середнячок, з яким простіше спілкуватися, довше протримається на своєму місці, аніж пихатий «геній».
5. Ваші успіхи - ваша майбутня візитна картка. Вони визначають вашу ринкову вартість. При працевлаштуванні важливі результати. Бейсболіст, що потрапляє по м’ячу кожного разу, коли бере біту в руки, має більше шансів, ніж той, кому це не вдається. Досягайте того рівня, коли щодня ви вкладаєте в свою справу щось істотне і значиме. Не забувайте вести список своїх результатів.
6. Якщо ви втрачаєте роботу, пам’ятайте, що 80 відсотків роботи по просуванню на нове місце вже виконані. Ваша репутація, результати, досягнення, навички спілкування, доброта, дружба - все варто враховувати. Якщо ви були добрими до інших, якщо з вами було легко працювати, на вас буде попит. Якщо ж ні - не буде. Жоден консультант у світі не зможе вас з кимось подружити, якщо ви не зробили цього самі.
7. Змінити поле діяльності, галузь і функцію складно, і тим складніше, чим більшими є зміни. Виробники твердої деревини не візьмуть вас на роботу, якщо ви займалися м’якою деревиною. І навпаки. Ретельно підбирайте свій кар’єрний шлях. Як каже Петер Друкер, експерт теорії управління : “Кращий спосіб передбачити майбутнє - спланувати його”.
8. Продавець, Представник служби підтримки користувачів, Учитель, Кадровик, Технічний редактор - не кар’єра. Касир, Молодший бухгалтер, Бухгалтер, Контролер, Фінансовий директор, Віце-президент по фінансах – ось де кар’єра.
9. Люди зазвичай заробляють те, що заслуговують заробляти.
10Любов, щастя, дружба, дозвілля такі ж важливі, як і кар’єра. Якщо кар’єра для вас  - все, ви можете гірко розчаруватися, коли вона зайде у глухий кут. Тому нехай  у вашому житті буде місце і для інших, не менш гідних та суттєвих речей.RSS лента вакансий

Регион
Сфера деятельности

Рассылка вакансий

Регион
Сфера деятельности
Ваш email
Введите Ваш email