Карта сайта Написать нам

Присылайте нам отзывы и пожелания

Введите сообщение
Введите ваше имя
Введите ваш email

Рекомендовать другу

Порекомендуйте наш сайт друзьям

Введите имя друга
Введите email друга
Введите ваше имя
Введите сообщение

Войти
В США для іноземців спростили процес працевлаштування
Важная информация

Тепер  іноземні громадяни, які проживають в США, можуть подати заявку на отримання дозволу на роботу і номера соціального страхування, використовуючи єдину форму. Це стало можливо напідставі нового партнерства з обміну інформацією між Службою громадянства та імміграції США (USCIS) і Адміністрацією соціального забезпечення (SSA).Мова йдепро оновлену формуI-765 (заявка на дозвіл на роботу).

Щоб законно працювати на території США, іноземці деяких категорій потребують і дозвіл на роботу (EAD) з USCIS, і номері= соціального страхування (SSN) з SSA. Раніше для їх отримання заявники повинні були подавати форму I-765 в USCIS для отримання EAD, а потім надавати додаткову документацію особисто в їх місцевий офіс соціального забезпечення для отримання SSN.

Нова форма I-765 включає додаткові питання, які дозволяють претендентам подати заявку на SSN, не відвідуючи офіс соціального забезпечення.

Починаючи з 2 жовтня USCIS буде передавати додаткові дані, зібрані в цій формі, в SSA для обробки, і заявники, які будуть затверджені на EAD в USCIS, також отримають картку соціального забезпечення від SSA протягом наступних двох тижнів.

Документ, що підтверджує право фізичної особи працювати в США протягом певного періоду часу- EAD. Інформування уряду про заробітну плату працівника і для визначення йому певних пільг, якщо він має на них правовикористовуютьSSN.RSS лента вакансий

Регион
Сфера деятельности

Рассылка вакансий

Регион
Сфера деятельности
Ваш email
Введите Ваш email