Карта сайта Написать нам

Присылайте нам отзывы и пожелания

Введите сообщение
Введите ваше имя
Введите ваш email

Рекомендовать другу

Порекомендуйте наш сайт друзьям

Введите имя друга
Введите email друга
Введите ваше имя
Введите сообщение

Войти
У Києві на 15,6% скоротилася кількість безробітних - служба зайнятості
Важная информация

У Києві на 15,6% скоротилася кількість безробітних – повідомили у Київському міському центрі зайнятості.
Зокрема, завдяки підвищенню результативності роботи щодо оперативного працевлаштування громадян, кількість безробітних станом на 1 квітня 2018 року, порівняно з аналогічним періодом минулого року, скоротилася на 15,6% (на 1,7 тис.) та становила 9,3 тисячі осіб.
Разом з тим, кількість отримувачів допомоги по безробіттю скоротилася на 14,6% (на 1,4 тис.) та становила 8,1 тис. осіб.
Станом на 1 квітня 2018 року серед зареєстрованих безробітних, які перебували на обліку у столичній службі зайнятості, 34% - особи у віці до 35 років; 32% - у віці від 35 до 45 років; 34% - у віці понад 45 років.
Значна частка осіб, що звертаються за пошуком роботи до служби зайнятості громадяни з вищою освітою. Так, станом на 1 квітня 87% зареєстрованих безробітних мали вищу освіту, 6% – професійно-технічну, 7% – загальну середню освіту.
Кількість вакансій, заявлених роботодавцями до служби зайнятості, станом на 1 квітня 2018 року становила 9,7 тисяч одиниць.
За видами економічної діяльності, більшість вакансій налічується у сферах транспорту (16%), торгівлі та ремонту (14,7%), державного управління й оборони, соціального страхування (11,3%), адміністративного та допоміжного обслуговування (10,9%), а також на підприємствах переробної промисловості (9,7%).
Найбільшим попитом у роботодавців користуються представники найпростіших професій (19,1%), кваліфіковані робітники з інструментом (17,5%), а також робітники з обслуговування, експлуатації, складання устаткування та машин (13,5%).
У службі зайнятості підкреслили, що попит на різні спеціальності варіюється не тільки з року в рік, а й може змінюватися впродовж кількох місяців.

З повагою
відділ інформаційної роботи
Київського міського центру зайнятості

т/ф 044/537 60 88
www.dcz.gov.ua/kieRSS лента вакансий

Регион
Сфера деятельности

Рассылка вакансий

Регион
Сфера деятельности
Ваш email
Введите Ваш email