Карта сайта Написать нам

Присылайте нам отзывы и пожелания

Введите сообщение
Введите ваше имя
Введите ваш email

Рекомендовать другу

Порекомендуйте наш сайт друзьям

Введите имя друга
Введите email друга
Введите ваше имя
Введите сообщение

Войти
Столична служба зайнятості за час АТО працевлаштувала 874 військовослужбовців
Важная информация

За час проведення антитерористичної операції до столичної служби зайнятості звернулося 2717 військовослужбовців, з них 874 вже працевлаштовано.

"За весь час проведення антитерористичної операції до столичної служби зайнятості звернулося 2717 військовослужбовців, з них 874 було працевлаштовано та відкрили власну справу 140 осіб", - зазначили у службі зайнятості.

Також за весь період  проведення антитерористичної операції на професійне навчання було направлено 401 учасника АТО та працевлаштовано після навчання 133 особи.

Зокрема, станом на 1 жовтня цього року на обліку у столичній службі зайнятості перебуває 536 військовослужбовців, а за 9 місяців 2017 року на професійне навчання направлено 159 осіб.

Як повідомили у КМЦЗ, на сьогоднішній день держава приділяє значну увагу питанню соціальної адаптації демобілізованих учасників АТО. Столична служба зайнятості, активно працюючи із демобілізованими воїнами, постійно удосконалює свої форми роботи у цьому напрямку.

Так, у минулому році Київський міський центр зайнятості організував, вперше, зустріч у форматі World Cafe, щоб розширити знання демобілізованих учасників АТО у сфері відкриття власного бізнесу.

"Це стало дуже корисною практикою адже кожен учасник мав змогу поспілкуватися із запрошеними спікерами такими, як: фахівці з реєстрації та реструктуризації бізнесу, громадські діячі, представники банку та ін., у неформальній обстановці,  задати питання та отримати відповіді, які допоможуть в організації власної справи", - зауважили у КМЦЗ.

Також, фахівці столичної служби зайнятості  постійно проводять інформаційні заходи - семінари, презентації роботодавця, міні-ярмарки вакансій спрямовані на адаптацію військовослужбовців, психологічну підтримку, навчання по самопрезентації та ознайомлення з вільними вакансіями роботодавців міста.

"Служба зайнятості і надалі буде проводити подібні заходи та запрошувати до спільної роботи громадські організації і соціальні служби, адже напружена соціально-політична ситуація на Сході нашої держави - причина психологічної напруги та підвищеного рівня тривожності громадян, а особливо учасників АТО", - додали у службі зайнятості.

Київський міський центр зайнятості сьогодні це:
• 10 районних центрів зайнятості.
• Більш ніж 500 кваліфікованих спеціалістів.
• Безкоштовні послуги для безробітних та роботодавців.                                                                      

www.dcz.gov.ua/kie; Facebook, YouTubeRSS лента вакансий

Регион
Сфера деятельности

Рассылка вакансий

Регион
Сфера деятельности
Ваш email
Введите Ваш email