Карта сайта Написать нам

Присылайте нам отзывы и пожелания

Введите сообщение
Введите ваше имя
Введите ваш email

Рекомендовать другу

Порекомендуйте наш сайт друзьям

Введите имя друга
Введите email друга
Введите ваше имя
Введите сообщение

Войти
Стало відомо, яку заробітну плату отримуватимуть лікарі після реформи.
Важная информация

 

МОЗ офіційно повідомив, що заробітна плата лікарів вторинної ланки становитиме 250% від середньої зарплати в Україні.

 
Згідно офіційно опублікованій інформації на сайті МОЗу, згідно із законопроектом №6327 у тариф закладається оплата праці медичних працівників не менша за 250 відсотків середньої заробітної плати в Україні, що передує року, в якому будуть застосовуватися тариф.
 
У випадку, якщо б законопроект вже був прийнятий та реформа вже б зачепила вторинну ланку, то на сьогодні середня зарплата лікаря-спеціаліста дорівнювала б 13 400 гривень без оподаткування.
 
Окремо треба підкреслити, що ця сума знаходиться на тому ж рівні, на яку претендують за реформою сімейні лікарі після всіх оподаткувань, а також виплати коштів за роботу медсестер, оренду, тощо. При цьому, МОЗ обіцяє забезпечити дохід на місяць сімейним лікарям в середньому 53 тисячі гривень.
 
Також зміниться взагалі система нарахування зарплат лікарям. Після автономізації медичних закладів, взагалі перестануть в медичній системі використовуватись тарифні сітки. Формування ринку зарплат буде вільним в Україні, а процес працевлаштування для медичних працівників буде максимально наближеним до випадків працевлаштування в приватних клініках. Індивідуальні умови, зарплати та інше.
 
Згідно плану реформ, зміни на вторинній ланці почнуться не раніше 2019 року.


RSS лента вакансий

Регион
Сфера деятельности

Рассылка вакансий

Регион
Сфера деятельности
Ваш email
Введите Ваш email