Карта сайта Написать нам

Присылайте нам отзывы и пожелания

Введите сообщение
Введите ваше имя
Введите ваш email

Рекомендовать другу

Порекомендуйте наш сайт друзьям

Введите имя друга
Введите email друга
Введите ваше имя
Введите сообщение

Войти
Оголошення Київського міського центру зайнятості/
Важная информация
Оголошення про проведення відбору навчальних закладів для організації професійної підготовки, перепідготовки або підвищення кваліфікації безробітних  за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття на 2017 рік
 
Відбір навчальних закладів (далі – Відбір) для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних здійснюється на підставі Порядку відбору навчальних закладів для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та їх проживання в період навчання, затвердженого наказом Міністерства соціальної політики України від 16 травня 2013 року № 269, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 31 травня 2013 року за № 843/23375. 
Пропозиції щодо участі у відборі приймаються до 10.00 години 07.09.2017 року за адресою Україна, 01033, м. Київ, вул. Жилянська, 47Б, каб. 311, тел.: (044) 287-02-68. 
Детальний перелік документів, необхідних для участі у відборі розміщений на сайті Київського міського центру зайнятості http://www.dcz.gov.ua/kie в блоці«Державні закупівлі» -«Оголошення про проведення відбору навчальних закладів для організації професійної підготовки, перепідготовки або підвищення кваліфікації безробітних  за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття на 2017 рік».
Засідання комісії з відбору навчальних закладів для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та їх проживання в період навчання для проведення розкриття пропозицій навчальних закладів відбудеться:  Україна, 01033, м. Київ, вул. Жилянська, 47Б, 1 поверх, 07.09.2017 року о  14  год. 30 хв.
Критерії прийнятності навчальних закладів - претендентів на участь у відборі:
На Відбір запрошуються навчальні заклади, підприємства, установи та організації  незалежно від форм власності чи підпорядкування (далі – навчальні заклади), які надають платні освітні  послуги з організації професійної  підготовки, перепідготовки або підвищення кваліфікації, мають відповідні ліцензії (витяг з рішення Акредитаційної комісії), сертифікат про акредитацію та у разі наявності - свідоцтво про атестацію, що видаються в установленому порядку.
Комісія по відбору навчальних закладів на підставі вивчення матеріалів віддає перевагу навчальним закладам, які при меншій вартості послуг з професійної підготовки або перепідготовки, підвищення кваліфікації для зареєстрованих безробітних забезпечують професійне навчання, проживання  безробітних відповідно до законодавства на більш сучасному матеріально-технічному, навчально-методичному та кадровому забезпечення для здійснення повного виконання навчальних планів та навчальних програм. Комісія приймає рішення про відбір одного або кількох навчальних закладів за окремими професіями (спеціальностями, напрямами або галузями знань), навчальними програмами з розширення профілю (підвищення кваліфікації).
Орієнтовний перелік, за яким організовується професійне навчання зареєстрованих безробітнихта прогнозована кількість слухачів з числа безробітних, зокрема тих, які потребуватимуть місць для проживаннярозміщений на сайті Київського міського центру зайнятості http://www.dcz.gov.ua/kieв блоці«Державні закупівлі» -«Оголошення про проведення відбору навчальних закладів для організації професійної підготовки, перепідготовки або підвищення кваліфікації безробітних  за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття на 2017 рік».
 


RSS лента вакансий

Регион
Сфера деятельности

Рассылка вакансий

Регион
Сфера деятельности
Ваш email
Введите Ваш email