Карта сайта Написать нам

Присылайте нам отзывы и пожелания

Введите сообщение
Введите ваше имя
Введите ваш email

Рекомендовать другу

Порекомендуйте наш сайт друзьям

Введите имя друга
Введите email друга
Введите ваше имя
Введите сообщение

Войти
Найшвидше знаходить роботу молодь, яка змотивована до праці та об’єктивно оцінює власні професійні якості
Важная информация

У Київському міському центрі зайнятості зазначають, що молодь, яка змотивована до пошуку роботи та об’єктивно оцінює власні професійні якості швидше знаходить роботу. Натомість, основними причинами молодіжного безробіття є невірно обрана спеціальність, відсутність досвіду роботи та завищені вимоги молоді до майбутнього місця роботи.
Служба зайнятості вважає одним з пріоритетних завдань роботу з молоддю. Сучасні вимоги працевлаштування ставлять перед молодою людиною непрості завдання: знайти своє місце в нових умовах ринкових відносин, виявляючи високопрофесійні якості, обізнаність інформаційного простору, гнучкість до технологічних змін, бути високорозвиненою людиною та соціально адаптованою», - зазначив Білич.
Він наголосив, що серед молоді, яка перебуває на обліку в районних філіях Київського міського центру зайнятості, близько 90% осіб мають вищу освіту.
Зокрема, на обліку у службі зайнятості станом на 1 травня 2018 року перебуває близько 3 тисячі безробітних осіб віком до 35 років, що складає 32,5% загальної кількості безробітних. Водночас, отримують допомогу по безробіттю майже 2,5 тисяч осіб.
Так, за останніми опублікованими даними Державної служби статистики України  у середньому за 2016 рік рівень безробіття серед молоді у віці від 15 до 35 років в місті Києві становив 9,6% та перевищив відповідний показник серед всіх вікових груп.
Крім цього, рівень безробіття за даними Міжнародної організації праці (МОП) у Києві в середньому за 2016 рік становив 6,7%.
Як зазначила начальник відділу профорієнтації та профнавчання Київського міського центру зайнятості Інна М'якота, служба зайнятості пропонує профорієнтаційне тестування для дітей з метою точного визначення майбутньої професії. Це тести за методикою Голланда, Клімова, Магеллано університету, які сприяють самопізнанню дитини.
«Дуже важливо вже з шкільного віку проводити профорієнтаційну роботу, адже завдяки таким заходам діти багато дізнаються про професії, замислюються про своє майбутнє, дізнаються, які професії користуються найбільшим попитом, в ігровій формі долучаються до знань, які в подальшому допоможуть знайти своє справжнє покликання», - зауважила М'якота.
У службі зайнятості зазначили, що з січня по квітень 2018 року профорієнтаційні послуги   отримали майже 60 тисяч осіб. У тому числі, 44,9 тисяч - це особи, що навчаються та бажають  змінити роботу, з них 30,4 тисяч - учні шкіл, а також 15 тисяч безробітних.

З повагою
відділ інформаційної роботи
Київського міського центру зайнятості
т/ф 044/537 60 88
www.dcz.gov.ua/kieRSS лента вакансий

Регион
Сфера деятельности

Рассылка вакансий

Регион
Сфера деятельности
Ваш email
Введите Ваш email