Карта сайта Написать нам

Присылайте нам отзывы и пожелания

Введите сообщение
Введите ваше имя
Введите ваш email

Рекомендовать другу

Порекомендуйте наш сайт друзьям

Введите имя друга
Введите email друга
Введите ваше имя
Введите сообщение

Войти
Фахівці-рекрутери служби зайнятості допомагають підібрати працівників для понад 500 столичних підприємств
Важная информация

Київський міський центр зайнятості співпрацює з понад 550 підприємствами задля пошуку працівників та укомплектування вакансій.
Про це у коментарі Укрінформу повідомила заступник начальника відділу організації рекрутингу та партнерства у сфері зайнятості Київського міського центру зайнятості Інна Науменко.
«З початку цього року фахівці-рекрутери співпрацюють з понад   550 підприємствами. За цей час від цих підприємств отримано більше 1500 вакансій, що потребують укомплектування. Завдяки такій співпраці вже працевлаштовано 368 осіб, як з числа безробітних, які перебувають на обліку в службі зайнятості, так і шукачів роботи відкритого ринку», - сказала Науменко.
Вона зазначила, що наразі ведуться перемовини з іншими великими компаніями, які мають намір співпрацювати зі службою зайнятості у цьому напрямку.
За словами Науменко, задля наближення послуг до роботодавця та спрощення комунікацій в процесі укомплектування вакансій та підбору персоналу в структурі столичної служби зайнятості створені підрозділи рекрутингу.
Пріоритетним напрямком діяльності цих підрозділів є налагодження співпраці з ринкоутворюючими підприємствами столиці для вирішення їх кадрових питань.
«Рекрутери служби зайнятості здійснюють ефективний та оперативний пошук персоналу відповідно до вимог роботодавця, проводять психодіагностичне тестування у випадку потреби. Багаторічний досвід роботи спеціалістів служби зайнятості свідчить про досконале володіння відповідними методиками та ефективними формами співпраці з роботодавцями», - повідомила вона.
Науменко зазначила, що підбір персоналу здійснюється не масово, а індивідуально з урахування потреб, побажань та вимог роботодавця. Вона наголосила, що основною метою такого напрямку роботи є знайти для компанії висококваліфікованого фахівця.
У службі зайнятості повідомили, що 87% осіб, що перебувають на обліку в службі зайнятості столиці, мають одну та більше вищу освіту, 44,8% - керівники вищої ланки, 38,4% - професіонали та спеціалісти.

З повагою
відділ інформаційної роботи
Київського міського центру зайнятості
т/ф 044/537 60 88
www.dcz.gov.ua/kieRSS лента вакансий

Регион
Сфера деятельности

Рассылка вакансий

Регион
Сфера деятельности
Ваш email
Введите Ваш email