Карта сайта Написать нам

Присылайте нам отзывы и пожелания

Введите сообщение
Введите ваше имя
Введите ваш email

Рекомендовать другу

Порекомендуйте наш сайт друзьям

Введите имя друга
Введите email друга
Введите ваше имя
Введите сообщение

Войти
День військовослужбовця
Важная информация

12 жовтня в приміщенні Київського міського центру зайнятості відбувся День військовослужбовця з нагоди «Дня захисника України», в якому взяли участь представники Громадської організації, роботодавці та учасники АТО. Захід відбувся у форматі вільного спілкування з метою – формування активної життєвої позиції та установки у військовослужбовців учасників АТО, щодо перспектив професійної самореалізації та кар’єрного зростання.

«Ми раді вітати вас у стінах Київського міського центру зайнятості. Це наша повсякденна робота допомагати воїнам АТО словом та ділом. Сподіваємось, що сьогоднішня зустріч буде для Вас корисною, інформативною, що Ви знайдете для себе друзів, партнерів для спільної роботи або обміном думок», - виступив директор Київського міського центру зайнятості Віктор Білич.

Далі виступили ветерани АТО Олександр Морозов та Володимир Шевченко, які відкрили власну справу. Вони розповіли про свій життєвий шлях, про те, як йшли до своєї мрії, та про психологічну роботу над собою після пережитого.

«Після проходження служби я повернувся до дому і вирішив втілити в життя свою мрію про власну справу. Якщо у вас є якісь ідеї Вам потрібно намагатися, пробувати, відтворювати, потрібно взяти себе в руки, не зациклюватися на тому, що було. В кожного є посттравматичний синдром, якісь спогади, це має залишитися за красною межею тієї лінії де ви перебували. Люди, які пройшли війну, вони є набагато сильнішими, витривалішими, життєздатнішими в міру всіх навичок, які здобули там, в бізнесі це досить великий плюс!», - зазначив О. Морозов власник компанії Cleanshot» Чистий постріл».

«У нас у всіх є велика перевага, у нас у всіх є стресостійкість. Ми звикли вирішувати нерозв’язані завдання. Наше внутрішнє вміння, його немає практично ні в кого хто не пройшов війну, воно є у волонтерів, воно є у переселенців у людей, які пережили стресову ситуацію. Дуже важливо бути відповідальними, ви навіть не уявляєте на скільки на ринку праці затребувані відповідальні люди.» - додав В. Шевченко власник компанії «Ветерано Кава».

Також на заході пройшла презентація Громадської організації «Центр надання практичної допомоги захисникам України за ініціативи А. Мацоли «AXIOS» та роботодавців – Управління поліції охорони в м. Києву Печерського району, Група 4 Секурітас ЛТД, ТОВ «Охоронна фірма «Ескалада»», Держприкордонна служба України, Полк поліції особливого призначення № 2 ГУ, підприємство «Твій час», які  розповідали про свою організацію та надали інформацію про вакансії.

По закінченню заходу відбулося вільне спілкування, в якому взяли участь близько 30 учасників АТО та фахівці представлених організацій.

Станом на 1 жовтня 2017 року на обліку у столичній службі зайнятості перебуває 536 військовослужбовців.

 

Київський міський центр зайнятості сьогодні це:

• 10 районних центрів зайнятості.

• Більш ніж 500 кваліфікованих спеціалістів.

• Безкоштовні послуги для безробітних та роботодавців.                                                                      

www.dcz.gov.ua/kie

facebook.com/Київський-міський-центр-зайнятості-451789334989859/

youtube.com/channel/UCcToakjh3XMm9WCkqmjKUbQRSS лента вакансий

Регион
Сфера деятельности

Рассылка вакансий

Регион
Сфера деятельности
Ваш email
Введите Ваш email