Карта сайта Написать нам

Присылайте нам отзывы и пожелания

Введите сообщение
Введите ваше имя
Введите ваш email

Рекомендовать другу

Порекомендуйте наш сайт друзьям

Введите имя друга
Введите email друга
Введите ваше имя
Введите сообщение

Войти
Перо ТОВ
Важная информация

О компании

вул. Хрещатик, б 12-а, кім. 12

Тел.: (067) 504-21-46

Факс: (044) 498-11-97

Сайт: www.pero-press.com.ua

  Починаючи з 2006 року видавництво «Перо» посідає важливе місце на книжковому ринку нашої держави, пропонуючи широкий вибір літератури для дітей.

  Основна мета нашої діяльності – задовольнити читацькі потреби як наймолодших дітей, так і сучасних підлітків. Саме тому видавництво «Перо» пропонує широкий асортимент науково-популярної, навчальної та розвиваючої літератури, художніх видань, книг на картоні та книг-іграшок.

  За тематичним спрямуванням усі запропоновані книги можна поділити на такі групи: науково-популярна література; розвиваючі та навчальні видання; книжки на картоні та книжки-іграшки; дитяча художня література; книги для організації дитячого дозвілля; новорічні видання.

  Видавництво «Перо» представляє цілу низку видань, виготовлених із застосуванням найновітніших технологій – книги з пазлами, звуковими модулями, кнопочками і навіть книги для купання.

  Окрім того, видавництво «Перо» знайомить українських дітей з найвідомішими улюбленими героями світових брендів: Monster High, Даша-мандрівниця, Свинка Пеппа.

  Видавництво «Перо» також представляє широкий асортимент канцелярського приладдя від відомих світових брендів: «Peppa Pig» і «Minions». До уваги дітей найрізноманітніший вибір текстильної (рюкзаки, пенали, сумочки, гаманці, папки), паперово-білової (зошити, блокноти, альбоми для малювання) продукції та засобів для письма і малювання (ручки, олівці, фломастери) з улюбленими героями.

  Новий напрямок роботи ТОВ «Перо» – товари для дитячої творчості. Набори для малювання, ліплення, декорування тощо від відомих брендів «Маша та ведмідь» та «Креатто» допоможуть не тільки організувати дозвілля дітей, а й розвинути їхні творчі здібності.

 

  Бажаємо вам приємного читання, цікавого навчання та захоплюючої гри!

 

Вакансии этой компании

Працівники складу, комплектувальники Киев 5500 грн. 10.10.2017

RSS лента вакансий

Регион
Сфера деятельности

Рассылка вакансий

Регион
Сфера деятельности
Ваш email
Введите Ваш email